Naša spoločnosť sa pohybuje na trhu so špecializáciou na rekonštrukcie domov a bytov. Poskytujeme komplexné služby od návrhu dizajnu cez poradenstvo až po samotnú stavebnú realizáciu.
Snažíme sa prinášať našim zákazníkom riešenia na mieru.

Pri rekonštrukcii Vám vieme poskytnúť komplexné služby vrátane zabezpečenia dovozu materiálu, odvozu sute a inštalatérskych prác.

Postup pri realizácii rekonštrukcie:

  • po telefonickom dohovore sa dohodne obhliadka a následne poskytne odborné poradenstvo
  • spracujeme návrh podľa Vašich predstáv a predbežnú cenovú kalkuláciu
  • zrealizuje sa rekonštrukcia
  • po kompletnej rekonštrukcii bytu alebo domu je kompletné vyčistenie zdarma - to je bezplatná služba pre nášho zákazníka

Pred samotným začatím je potrebné pripraviť realizáciu rekonštrukcie približne o niekoľko týždňov skôr z dôvodu dodania materiálu, zariaďovacich predmetov a vybavenia interiéru, nakoľko čakacia doba sa pohybuje v rozmedzí od 1dňa do niekoľkých týždňov.

V rámci rekonštrukcie je potrebné včas navrhnúť a následne zrelizovať kuchynský a ostatný nábytok do novozrealizovaného interiéru. Komplexne Vám vieme poskytnúť návrh, realizáciu rekonštrukcie Vášho bytu či rodinného domu vrátane nábytku a ostatných doplnkov.

Našou prioritou je prevedenie detailnej práce vo vysokej kvalite, následne spokojní zákazníci a samozrejme s tým spojený "príjemný pocit bývania". Služby a poradenstvo sú Vám kedykoľvek k dispozícii.